Voor onze opleidingen wordt accreditatie aangevraagd bij relevante beroepsverenigingen. Bij de opleiding op de website staat welke accreditaties aan deze opleiding zijn toegekend. Bent u lid van een van deze verenigingen en wilt u de punten via PE-online bijgeschreven krijgen, dan verzoeken wij u op het inschrijfformulier de vereniging en het registratienummer waaronder u bij desbetreffende vereniging staat ingeschreven, te vermelden. Alleen dan kunnen wij uw punten toekennen via PE online.
Wij vragen altijd om het organisatieadres. Als uw werkgever de factuur betaalt, vul dan hier het organisatieadres in dat op de factuur moet worden vermeld.
Als uw werkgever de factuur betaald, vul hier het e-mailadres in van de afdeling financiële administratie.
Als uw werkgever de factuur betaalt en er moet een afdeling, referentie/kostenplaats nummer op de factuur worden vermeld, vul dat dan hier in.